NAŠE FESTIVALY » I
Comics Salon
I
IstroCON
I
AnimeSHOW
I
GAME EXPO
Slovak
English
German
Hungarian
Czech
HOME VSTUPENKY UBYTOVANIE PROGRAM MAPA SÚŤAŽE FOTKY PRAVIDLÁ KONTAKT

ActionPlay - 2018

Názov ActionPlay je odvodený od slov ActionFigure a Play. Ide o kreatívnu súťaž s akčnými figúrkami, ktoré sa aranžujú do spoločnej fotografie.

Náš festival dáva možnosť prezentovať sa širokému spektu talentovaných ľudí. Touto súťažou chceme dať šancu ďalšej skupine ľudí, ktorí milujú akčné figúrky a zároveň radi fotografujú. Z Comics Salonu a AnimeSHOW dostávame veľa fotiek hlavne cosplayerov, ale umenie je aj vedieť zaujímavo odfotiť neživí objekt. A predsa skoro všetci vlastníme nejakú tú figúrku alebo model z Warhammeru, či Star Wars. Je na vás ako si ich postavíte, upravíte, alebo vsadíte do prostredia či poziada. Tešíme sa na vaše súťažiace fotografie.

PRAVIDLÁ
V súťaži „ActionPlay“ môžu súťažiť diela resp. fotografie, ktoré spĺňajú nasledujúce podmienky:
- Fotografie musia obsahovať (jednu alebo viac) akčné figúrky alebo modely, známe z existujúcich popkultúrnych diel (Kniha, film, scifi, fantasy, manga, komiks, anime...), ktoré sú chránené autorskými právami.
- Nápad, kompozícia a prevedenie fotografie však musia byť originálne. Tzn. nesmie ísť o kópiu fotografie spravenú niekym iným.
- Prípustné sú úpravy pozadia (napr v photoshope).
- Diela musia byť 2-dimenzionálneho charakteru, formátu A5 až A3.
- Jeden súťažiaci smie poslať maximálne 3 diela.
- Diela musia byť doručené organizátorom do 18. 3. 2018 v tlačenej podobe. (Doručiť ich možno poštou alebo osobne.) A zároveň poslať scan diela na fanartcsas@gmail.com
- Každý súťažiaci musí zaslať vyplnenú a podpísanú prihlášku, ktorú si môžete stiahnuť tu -> APPLICATION.
- Diela nesmú obsahovať násilie, krv (a iné telesné tekutiny), nahotu, sexuálny podtón, guro, hentai, yaoi, yuri, lolicon, shotacon a iné pohoršujúce alebo nelegálne témy. Mali byť prístupné pre všetky vekové kategórie.
- Diela nesmeli byť pred zaslaním do súťaže nikde uverejnené, ani sa nesmeli zúčastniť iných súťaží.
- Diela budú verejne vystavené na AnimeSHOW 2018 a každý návštevník pri vstupe dostane hlasovací lístok, ktorý neskôr môže vyplniť a odovzdať priamo na mieste. Po sčítaní hlasov budú výsledky vyhlásené priamo na AnimeSHOW 2018.

Diela ktoré nespĺňajú tieto podmienky budú diskvalifikované.

Svoje súťažné diela spolu s vyplnenou prihláškou zasielajte na nižšie uvedenú adresu (alebo sa na osobnom stretnutí dohodnite emailom: fanart.csas@gmail.com )

OZ AnimeCrew plus
Mánesovo nám.6
Bratislava
85101

Ak autor nechce vystaviť originál, zašle (dodá osobne) vytlačenú kópiu svojho diela. Náklady za tlač a poštovné si autor hradí sám. Kópie sa po súťaži vracať nebudú. Originály sa zašlú poštou späť autorovi, len ak dodá obálku s adresou a nalepenou známkou.

Copyright 1988-2017 Róbert Žittňan - All rights reserved